MC Piškótka, Svätý Jur

17.11.2014 10:00

Milí rodičia,

srdečne vás pozývam na skupinový kurz masáže v nových priestoroch materského centra Piškótka vo Svätom Jure.  Kurz otvárame v pondelok 17. novembra 2014. Stretávať sa budeme v čase od 10:00 do 11:30. Celý kurz pozostáva z 5 stretnutí raz týždenne, vždy v rovnakom čase. Veľkosť skupiny je min. 3 a max. 6 detičiek. Kurz je určený pre rodičov detí vo veku od 6 týždňov do jedného roka. Cena kurzu je 55 EUR a zahŕňa masážny olejček a materiály pre rodičov.

Kurz je zážitkový, priamo na hodinách budete pod vedením lektorky masírovať dieťatko. Umeniu masáže sa budeme učiť spoločne, pomaly a postupne tak, aby sme si ho vedeli všetci spoločne naozaj vychutnať. 

Na stretnutiach sa okrem hmatov naučíme ako lepšie porozumieť plaču, signálom dieťatka a ako s ním komunikovať, aby sa cítilo sebaisto a bezpečne. Aby ste mohli s masážou pokračovať aj v staršom veku, naučíme sa rôzne adaptačné techniky a tiež základné koordinačné cviky - detské cvičenia na podporu psychomotorického vývinu a lepšiu koordináciu, ktoré sa dajú používať ako súčať masáže, ale i samostatne.

Údaje potrebné pre prihlásenie: Vaše meno, adresa telefonický a emailový kontakt, krstné meno a vek dieťatka

Teším sa na vás a vašich drobčekov!

Janka Lukáčová

0907 877 838

jlukacova11@gmail.com